Poradnik Zdrowotny - porady, odpowiedzi na pytania dotyczące medycyny - newsy 

Woda do biura - zadbaj o zdrowie swoich pracowników

W dzisiejszych czasach profesjonalne automaty do wody pitnej można spotkać nie tylko w biurach i pomieszczeniach użyteczności publicznej, ale również w zwykłych gospodarstwach domowych. Urządzenia tego typu są bardzo praktyczne, dlatego też z roku na rok coraz więcej osób korzysta z ich dobrodziejstwa.


Rodzaje automatów wody pitnej

Na półkach sklepowych można znaleźć kilka modeli automatów do wody pitnej. Można zamówić na przykład dystrybutory butlowe albo bezbutlowe, które w ostatnim czasie cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Nowością na rynku są dystrybutory na wodę gazowaną. Warto wspomnieć również i o tym, że profesjonalne automaty do wody pitnej można nie tylko kupić, ale również wydzierżawić. Godna uwagi jest także fontanna do picia wody, która jest ekonomicznym i niesłychanie ekologicznym rozwiązaniem.


Dystrybutory butlowe

Jeżeli potrzebna jest zdrowa woda do biura to najlepszym wyborem są oczywiście dystrybutory butlowe, które są obecnie najlepszą alternatywą dla wody butelkowanej. Galony w których sprzedawana jest woda do biura są w stanie pomieścić nawet do 20 litrów. Najlepszym wyborem jest woda źródlana, która w swoim składzie zawiera bardzo wiele minerałów i doskonale nadaje się do picia.


Automaty bezbutlowe

Z miesiąca na miesiąc coraz większą popularność zyskują automaty bezbutlowe, które działają praktycznie na takiej samej zasadzie, co filtry do wody. W ich przypadku woda z wodociągów przechodzi przez specjalne filtry, dzięki czemu usuwane są wszelkie zanieczyszczenia. Największą zaletą automatów bezbutlowych jest to, że nie potrzebne są butle na wymianę i nie trzeba ponosić kosztów ich przewozu.

Dodatkowe informacje:

Data ostatniej aktualizacji: 2018-04-11 16:17
Autor: : Marcin Karzeł

Nie możesz komentować tego wpisu